“Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością” Jan Paweł II

WAKACYJNE SPOTKANIA W „ŁANIE”.

WSTĘP WOLNY!

Serdecznie Państwa zapraszamy do Łódzkiej Akademii Naturoterapii „ŁAN” na spotkania otwarte, które prowadzimy w miesiącach wakacyjnych – w lipcu i sierpniu 2014r.

 • Kto może skorzystać z naszej oferty?
  Ofertę kierujemy do osób zainteresowanych medycyną niekonwencjonalną i rozwojem duchowym.
 • Jaki jest cel spotkań?
  Naszym celem jest propagowanie naturalnych metod przywracania zdrowia oraz zdrowego stylu życia. Podczas spotkań przekazujemy informacje dot. szeroko pojętej naturoterapii i zachęcamy do korzystania z naturalnych, sprawdzonych sposobów przywracania harmonii w naszym organizmie. Zakładamy aktywny udział naszych Gości w dyskusji tematycznej. Dzięki temu udział w spotkaniu daje nam wszystkim możliwość spojrzenia na zagadnienia medycyny niekonwencjonalnej z różnych stron. Można powiedzieć, że wspólnie odkrywamy i poznajemy drzemiące w naturze tajniki uzdrawiania.
 • Jak wygląda spotkanie?
  Podczas spotkania prowadzący przedstawia dane zagadnienie w formie wykładu, warsztatu lub prezentacji multimedialnej, a następnie inicjuje dyskusję związaną z tematem wystąpienia.
 • Gdzie odbywają się spotkania?
  Spotkania odbywają się w siedzibie Łódzkiej Akademii Naturoterapii „ŁAN” w Łodzi,
  ul. Pomorska 22 lok. 26, prawa oficyna, I piętro

TEMATYKA SPOTKAŃ WAKACYJNYCH 2014

25 lipca 2014r., godz. 17.00-18.30
„Usłysz dźwięki zdrowia!” – WSTĘP WOLNY!

Prowadzący: ANNA GRABOWSKA – mgr biologii, muzykoterapeuta, dyplomowany nauczyciel muzyki, przyrody i biologii, mistrz bioenergoterapii i radiestezji. Założycielka Łódzkiej Akademii Naturoterapii „ŁAN”, wieloletni wykładowca radiestezji, feng-shui, czakroterapii i muzykoterapii na zawodowych kursach bioenergoterapii. Wiceprezes  Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów „MAZOWSZE” w latach 2012-2013, od 2003r.  wiceprezes Zarządu Miejskiego Ligi Ochrony Przyrody w Łodzi. Wielokrotnie odznaczana i uhonorowana za zasługi dla oświaty polskiej i rzemiosła polskiego. Z zamiłowania – przyjaciółka przyrody, propagatorka zdrowego stylu życia i naturalnych metod przywracających zdrowie oraz harmonię w otoczeniu człowieka.

29 sierpnia 2014r., godz. 17.00-18.30
„W pogoni za szczęściem i zdrowiem” – WSTEP WOLNY!

Prowadzący: ROBERT GRABOWSKI – uzdrowiciel duchowy, mistrz bioenergoterapii i radiestezji, znany i ceniony w środowisku naturoterapeutów w całej Polsce. Współzałożyciel i wieloletni dyrektor, podstarszy i wiceprezes Polskiego Cechu Psychotronicznego, były wiceprezes  Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów „MAZOWSZE”. Od wielu lat jest członkiem Komisji Egzaminacyjnej w Łódzkiej Izbie Rzemieślniczej i  wykładowcą uzdrawiania duchowego na zawodowych kursach bioenergoterapii. Wielokrotnie odznaczany za zasługi dla rzemiosła polskiego. W 2014r. założył Łódzką Akademię Naturoterapii „ŁAN”.
Do miłego zobaczenia w „ŁANIE”.

Anna i Robert Grabowscy

Kategoria: Anna, Anna i Robert