“Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością” Jan Paweł II

Łódzka Akademia Naturoterapii „ŁAN”
Łódź 91-422, ul. Pomorska 22 lok. 26,
prawa oficyna, I piętro. (Wejście od ul. Solnej 3. Domofon – lok. nr 26.)
Telefony: (42) 661 46 33,
606 766 933,
662 282 028.

Anna Grabowska
E-mail: bioeko-anna@wp.pl
Telefon kom.: 662 282 028
Telefon stacj.: (42) 661 46 33


Robert Grabowski
E-mail: grabowski-robert@wp.pl
Telefon kom.: 606 766 933
Telefon stacj.: (42) 661 46 33 

Łódzka Akademia Naturoterapii „ŁAN” powstała w 2014 roku na bazie wieloletnich naszych doświadczeń w pracy naturoterapeutycznej. Posiadając nie tylko długoletnią praktykę, ale również odpowiednie przygotowanie zawodowe,  poparte profesjonalnymi kursami zawodowymi i szkoleniami w wielu dziedzinach naturalnych metod przywracania zdrowia, postanowiliśmy podzielić się wiedzą i umiejętnościami.

Naszym celem jest propagowanie naturalnych metod poprawy i utrzymania zdrowia, upowszechnianie wiedzy na temat  zdrowego stylu życia, zgodnego z zasadami ekologii. Realizujemy to w ŁANIE wykonując zabiegi indywidualne i zbiorowe, prowadząc szkolenia i konsultacje oraz otwarte spotkania na temat rozwoju duchowego człowieka i naturalnych  metod przywracania zdrowia.

W ŁANIE słuchacze zgłębiają wiedzę z niżej wymienionych dziedzin:
naturoterapii, radiestezji, uzdrawiania duchowego, muzykoterapii, technik relaksacyjnych, ziołolecznictwa oraz wielu innych dziedzin medycyny komplementarnej.

Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne pomoce dydaktyczne i sprzęt audiowizualny, co pozwala na pełne zrozumienie i przyswojenie przekazywanej wiedzy. Nauka przebiega w przyjaznej atmosferze, co sprzyja zgłębianiu tematu i niweluje barierę wykładowca – kursant. Każdy pracuje swoim rytmem, ponieważ podczas warsztatów i praktyk podchodzimy indywidualnie do uczestników wszystkich naszych szkoleń. Zajęcia prowadzone w formie wykładów, zajęć warsztatowych, ćwiczeń i praktyk w terenie.

Zaproszenie adresujemy nie tylko do ludzi cieszących się pełnią zdrowia, którzy chcieliby zdobyć wiedzę i umiejętności, by potem pomagać innym. Bardzo chętnie zapraszamy do nas ludzi chorych – potrzebujących wsparcia i uzdrowienia. Głównie dla nich organizujemy spotkania tematyczne, podczas których przekazujemy wiele praktycznych i łatwych do zastosowania naturalnych sposobów radzenia sobie z różnorodnymi dolegliwościami.

Zapraszamy również na:

  • Indywidualne zabiegi uzdrawiania duchowego;
  • Biomasaż dźwiękiem, masaż limfatyczny wahadłem radiestezyjnym;
  • Muzykoterapię dogłębna – komórkową: akupresurę wibracyjną, akupunkturę dźwiękiem;
  • Konchowanie i świecowanie uszu;
  • Konsultacje i doradztwo radiestezyjne

Gdy zaistnieje taka potrzeba – wykonujemy ekspertyzę radiestezyjną w domu pacjenta. Czasem wystarczy, że wyznaczymy najkorzystniejsze miejsca do pracy i odpoczynku, szczególnie nocnego i wskażemy miejsca, w których nie powinno się przebywać.
Jednak istnieją mieszkania, gdzie nie da się „uciec” przed szkodliwym promieniowaniem geopatycznym i wówczas takie miejsca zabezpieczamy radiestezyjnie.

Na zabiegi, konsultacje, szkolenia i spotkania w ŁANIE zapraszają
Anna i Robert Grabowscy 

Łódzka Akademia Naturoterapii „ŁAN”
Łódź 91-422
ul. Pomorska 22 lok. 26,
prawa oficyna, I piętro
tel. 42-661-46-33, 606-766-933