“Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością” Jan Paweł II

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
na spotkanie „Anioły czy demony?”, które odbędzie się 25 września 2015r. (piątek) w godz. 17.30-19.00 w siedzibie Łódzkiej Akademii Naturoterapii „ŁAN” w Łodzi, ul. Pomorska 22 lok. 26, prawa oficyna, I piętro (wejście od ul. Solnej 3).

WSTĘP WOLNY!

Prowadzący: ROBERT GRABOWSKI – uzdrowiciel duchowy, mistrz bioenergoterapii i radiestezji, znany i ceniony w środowisku naturoterapeutów w całej Polsce. Współzałożyciel i wieloletni dyrektor, podstarszy i wiceprezes Polskiego Cechu Psychotronicznego, były wiceprezes Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów „MAZOWSZE”. Od wielu lat jest członkiem Komisji Egzaminacyjnej Bioenergoteapii i Radiestezji w Łódzkiej Izbie Rzemieślniczej i wykładowcą uzdrawiania duchowego na zawodowych kursach bioenergoterapii. Wielokrotnie odznaczany za zasługi dla rzemiosła polskiego. W roku 2014 założył Łódzką Akademię Naturoterapii „ŁAN”.

 

Kategoria: Anna i Robert, Robert