“Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością” Jan Paweł II

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
na spotkanie „Naturalne odpromienniki” z cyklu Mieszkajmy zdrowo, które odbędzie się 24 kwietnia 2015r. (piątek) w godz. 17.30-19.00 w siedzibie Łódzkiej Akademii Naturoterapii „ŁAN” w Łodzi, ul. Pomorska 22 lok. 26, prawa oficyna, I piętro (wejście od ul. Solnej 3).

WSTĘP WOLNY!

Prowadząca: ANNA GRABOWSKA – mgr biologii, mistrz radiestezji i bioenergoterapii. Współzałożycielka Łódzkiej Akademii Naturoterapii „ŁAN”, wykładowca radiestezji i feng-shui na kursach zawodowych. Od 2003r. wiceprezes Zarządu Miejskiego Ligi Ochrony Przyrody w Łodzi, wiceprezes  Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów „MAZOWSZE” w latach 2012-2013. Wielokrotnie odznaczana za zasługi dla oświaty polskiej i rzemiosła polskiego. Z zamiłowania – przyjaciółka przyrody, propagatorka zdrowego stylu życia i naturalnych metod przywracających zdrowie oraz harmonię w otoczeniu człowieka.

Kategoria: Anna, Anna i Robert